Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Jastrzębie-Zdrój
Operator produkcji w Karwinie

Grafton Recruitment
Jastrzębie-Zdrój
praca stacjonarna
2588 dni temu
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Job location: jastrzębie zdrój
Nr ref.: 99-19-43167/PC
Firma z siedzibą w RCz w Karvina, produkująca zestawów medycznych i narzędzi, szuka pracowników na stanowisko Operatora produkcji.
SZUKAMY WIĘCEJ PRACOWNIKÓW, I NA ZMIANĘ MOŻNA JEŹDZIĆ WIĘCEJ OSÓB Z OKOLICY.

Opis stanowiska pracy:
  • Kompletowanie, etykietowanie oraz pakowanie setów chirurgicznych.
  • Praca niewymagająca fizycznie.
  • Operator produkcji będzie pracować zgodnie z instrukcjami.
  • Praca w bardzo higienicznym środowisku, w systemie 3 zmianowym z wolnymi weekendami.
Requirements:
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej.
  • Możliwość dojazdów do pracy w Karwinie.
  • Sumienność i systematyczność.
  • Podstawowe umiejętności komputerowe – potwierdzanie wykonania instrukcji na ekranie komputera.
  • Wzajemne zrozumienie z kolegami mówiący w języku czeskim.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Benefits:
  • Wynagrodzenie na rękę standardowe (przeciętne w zależności od zmiany) 2 150 złotych.
  • Premia za wydajność i obecność.
  • Wyżywienie z wkładem pracodawcy w zawodzie.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony.
  • Możliwość stabilnego zatrudnienia i przejścia na umowę bezpośrednio z pod firmą zatrudniającą.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".