Zobacz więcej ofert pracy

Opiekun/opiekunka w domu opieki

Cekal
Wielka Brytania, Anglia
praca stacjonarna
2976 dni temu

Ogłoszenie numer: 982120, z dnia 2016-02-24

Cekal

Cekal jest agencją pośrednictwa pracy z siedzibą w Wielkiej Brytanii, która zajmuję się rekrutacją opiekunek osób starszych, opiekunek do dzieci ( programy edukacyjne au pair) i pielęgniarek do pracy w całej Wielkiej Brytanii. Jesteśmy legalnym biurem pośrednictwa pracy o Company Number: 8321774.

Cekal w przeciwieństwie do pozostałych polskich biur maswoją siedzibę w Wielkiej Brytanii oraz współpracuję jedynie z najlepszymifirmami z branży. Posiadamy tzw. fundusz SOS dzięki któremu jesteśmy w stanie pomóc kandydatowi w przypadku nagłych niespodziewanych sytuacji. Ponieważ jesteśmy w Anglii kandydat może czuć się zupełnie bezpiecznie już od pierwszychdni pobytu u pracodawcy.

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Anglia

Nr Ref.: dom opieki

Opis stanowiska

Praca w domu opieki to praca zmianowa. Do zadań opiekunki/opiekuna będzie należeć: karmienie, ubieranie, pomoc w utrzymaniu higieny osobistej ale również spacery i towarzystwo w różnego rodzaju grach i zabawach. Pracując w domu opieki pracuję się w zespole złożonym z opiekunów oraz pielęgniarek.

Praca w domu opieki to najlepszy sposób na poprawienie swojego j.angielskiego oraz wstęp do innego rodzaju pracy jak opiekunka z zamieszkaniem ( live in care). Dobre referencję z domu opieki dają możliwość znalezienia pracy w każdym rodzaju pracy związanego z opieką w przyszłości.

Wymagania

  • komunikatywna/dobra znajomość j. angielskiego
  • niekaralność
  • referencję
  • dobry stan zdrowia
  • pracowitość
  • cierpliwość
  • gotowość do wyjazdu na min. 6 miesięcy
  • ważny paszport - warunek konieczny

Paszport jest niezbędny do uzyskania brytyjskiego zaświadczenia o niekaralności - nie do przekroczenia granicy

Oferujemy

  • pracodawca oferuję 6,70 - 7,20 GBP/h brutto oraz zakwaterowanie 70-80 GBP na tydzień ze wszystkimi
  • rachunkami + internet.
  • - miła atmosfera w pracy
  • - wyżywienie podczas pracy
  • Firma oferuję szkolenia oraz szanse awansu.
  • Interview w j.angielskim odbywa się poprzez Skype lub telefon z przedstawicielem firmy angielskiej.
  • Przypominamy że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.Prosimy o sprawdzenie skrzynki SPAM.

Wynagrodzenie

Od 6000 do 10000 PLN