Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Opiekunka Dziecięca Mazowieckie
Opiekunka do dzieci / Pomoc domowa

Amrit Kebab & Sweets
mazowieckie, Warszawa Targówek
praca stacjonarna
2892 dni temu

Ogłoszenie numer: 1118303, z dnia 2016-05-24

Miejsce pracy: mazowieckie, Warszawa Targówek

Opis stanowiska

  • opieka nad dziećmi (2 i 7 lat), zarówno w Warszawie, jak i podczas wyjazdów
  • prace domowe tj. sprzątanie, gotowanie, prasowanie itp.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy z dziećmi (warunek konieczny)
  • dyspozycyjność (pon - sob. po 10h)
  • poszukujemy osoby niepalącej
  • gotowość do częstych wyjazdów z rodziną (również podróże zagraniczne)
  • kreatywność, zaangażowanie oraz odpowiedzialność
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy

  • stabilne warunki pracy ( umowa o pracę )
  • pracę w przyjaznym otoczeniu oraz wsparcie rodziców,
  • wynagrodzenie na okresie próbnym : 3200 zł netto
  • pracę w Warszawie (Targówek)
  • pracę od zaraz