Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Opiekunka Dziecięca Kraków
Opiekunka do dziecka / pomoc domowa

ITC Grupa
Kraków
praca stacjonarna
3527 dni temu

Ogłoszenie numer: 498457, z dnia 2014-08-29

Polski HR Medical  Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w rekrutacjach opiekunów do osób starszych, niań, gosposi oraz pomocy domowej. Nasza baza Klientów pozwala na realizowanie zleceń na terenie całego kraju jak i zagranicą.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Opieka nad dzieckiem
  • Sprzątanie
  • Pranie
  • Prasowanie
  • Pomoc przy gotowaniu
  • Opieka nad domem (ok.200 m)
  • Robienie zakupów

Wymagania

  • Doświadczenie
  • Prawo jazdy
  • Referencje od poprzednich pracodawców
  • Mile widziana znajomość języków obcych

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Długoterminowa współpraca
  • Dobre warunki finansowe