Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Service Delivery Manager Kraków
Order Delivery Manager / Manager ds. zamówień i dostaw / Project Manager (Materials Planning / Purchasing)

Power Media S.A.
Kraków
praca stacjonarna
2824 dni temu

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: ODM/KRK/EŁ

Dla naszego klienta - międzynarodowej korporacji z siedziba w Krakowie poszukujemy Specjalisty z zakresu Order & Delivery do bezpośredniej współpracy (nie outsourcing)

Stanowisko będzie częścią większego łańcucha dostaw, który wspiera proces sprzedaży i operacji w codziennym prognozowaniu, planowaniu zamówień oraz zarządzaniu nimi, zapewniając dostępność materiałów do wysyłki. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za dostosowanie podaży do biznesowego popytu.

Obowiązki będą obejmowały:

  • Zarządzanie wydajnością zespołu planującego dostawy (EA) , rozwijanie zdolności i umiejętności zespołu przy jednoczesnym zapewnieniu niezbędnych narzędzi, procesów i szkoleń, celem umożliwienia sprawnej realizacji bieżących i przyszłych działań.
  • Budowanie silnych relacji z członkami zespołu biznesowego i stały kontakt z osobami uczestniczącymi w łańcuchu dostaw. Codzienna koordynacja i kontakt z zespołem sprzedaży, zespołem zamówień, centrum dystrybucji oraz zespołem transportowym.
  • Nastawienie na realizację wspólnych interesów dostawcy i odbiorcy (wewnętrznego oraz zewnętrznego).
  • Priorytetyzację zadań realizowanych przez zespół, zapewnienie zespołowi pomocy i wsparcia w razie potrzeby.
  • Ścisłą współpracę z działalnością planistów OM i DC.
  • Opracowywanie statystyk i wskaźników KPI.
  • Tworzenie potrzebnych raportów i metryk.

 Wymagania:

  • Minimum 8- 10 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (preferowana wiedza z zakresu planowania/ zakupu materiałów).
  • Doświadczenie na stanowisku menedżerskim /team leaderskim.
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Otwartość na wprowadzanie zmian.
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego - w mowie oraz piśmie.
  • Dynamiczność, kreatywność oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne.
  • Zdolność do automotywacji i pracy pod presją.
  • Silna osobowość, przy jednoczesnym dążeniu do wspierania pracy zespołowej.
  • Otwartość na pracę w środowisku międzynarodowym.
  • Dobra znajomość MS Excel.
  • Znajomość systemów Oracle będzie dodatkowym atutem.
  • Gotowość do podróży służbowych (około 10-15% czasu pracy).
  • Umiejętności zarządzania czasem.

Oferujemy:

  • Objęcie kluczowej roli przywódczej w rozwijającym się zespole w międzynarodowej organizacji.
  • Bezpośrednia, stabilna współpracę na zasadach umowy o pracę (bezpośrednio - nie outsourcing).
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Komfortowe warunki pracy (biura wysokiej klasy, miejsca parkingowe).
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Ubezpieczenie na życie i Kartę Multi-benefit.
  • rozwój zawodowy - finansowanie szkoleń i certyfikatów.
  • Pakiet relokacyjny dla kandydatów spoza Małopolski.
Zgłoszenie powinno zawierać klauzulę o ochronie danych osobowych następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu przez IFIRMA SA ( dawniej Power Media S.A.) we Wrocławiu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)."

Jednocześnie, działając na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że:

- Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest IFIRMA SA ( dawniej Power Media S.A.) z siedziba przy ul. Grabiszynskiej 241 B, we Wroclawiu (kod pocztowy: 53-234), przy ul. Grabiszyńskiej 241 B, we Wrocławiu (kod pocztowy: 53-234),
- Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacji,
- Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
- Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Więcej informacji na stronie www.power.com.pl/proces-rekrutacji/jobs