Zobacz więcej ofert pracy

Osoba do opieki nad dziećmi

Work Service S. A.
Wielka Brytania, Londyn
praca stacjonarna
3466 dni temu
Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Baby&Care, należąca do Grupy Kapitałowej Work Service S.A., to lider
w branży opiekuńczej w Polsce, zatrudniający najlepsze opiekunki,
guwernantki oraz personel medyczny.

Miejsce pracy: Londyn

Opis stanowiska:

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy odpowiedzialnej i energicznej osoby, która podejmie się
opieki nad dwójką dzieci w wieku 2 i 7 lat.

Praca na cały etat z możliwością zamieszkania i opłaconymi biletami lotniczymi.

Wymagania:
  • doświadczenia w pracy z dziećmi popartego referencjami,
  • wykształcenia min. średniego, mile widziane wykształcenie pedagogiczne,
  • biegłej znajomości języka angielskiego (warunek konieczny!),
  • dyspozycyjności,
  • podstawowej wiedzy na temat rozwoju dziecka,
  • odpowiedzialności oraz umiejętności kreatywnego spędzania czasu z dziećmi,
  • aktualnego zaświadczenia o niekaralności (bądź możliwość jego uzyskania),
  • wysokiej kultury osobistej.
Oferujemy:
  • legalne zatrudnienie na umowę zlecenie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (+ opłacone składki ZUS),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • bezpieczne warunki pracy,
  • wsparcie merytoryczne,
  • brak opłat związanych z rekrutacją (wszelkie koszty zatrudnienia ponosi nasza firma),
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Prosimy o dołączenie CV i klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu ul. Gwiaździsta 66, zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją przez Work Service S.A. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu ul. Gwiaździsta 66. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Work Service S.A. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi.”