Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Personel pomocniczy w Drukarni- Gdańsk Zaspa

Beetsma Sp. z o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
2406 dni temu
Beetsma jest firmą należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk. Jesteśmy Zespołem Specjalistów, który od ponad 10 lat świadczy usługi krajowego i międzynarodowego pośrednictwa pracy. Od początku działalności staramy się realizować wizję marki Przyjaznej i takiej, która jest Blisko swoich pracowników. Oprócz budowania relacji biznesowych, nieustannie powiększamy wokół siebie społeczność, do której zapraszamy także Ciebie. Wiemy, że to Ludzie są największą wartością tej firmy. Wierzymy w nich i ich kompetencje. Cenimy ich pracę i zaangażowanie. To dzięki nim nieustannie się Rozwijamy. Nasza Firma to przede wszystkim ludzie. Bez nich, cele, które zdobywamy każdego dnia, nie byłyby osiągalne.

Beetsma - Twoje miejsce pracy.

Agencja Pracy Beetsma (nr rej. 5169) poszukuje kandydatów do pracy w firmie produkcyjnej z branży drukarskiej.
Miejsce pracy: Gdańsk Zaspa

Miejsce pracy: pomorskie/ Gdańsk

Obowiązki:
- prace pomocnicze przy taśmie produkcyjnej
- dokładanie materiału, odbiór wyrobów z taśmy
- prace magazynowe związane z przygotowaniem towaru do wysyłki

Wymagania:
- książeczka Sanepid - warunek konieczny
- dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany - warunek konieczny
- pełnoletność
- sprawność fizyczna

Oferujemy:
- możliwość pracy na wakacje (dla studentów) lub na dłuższy okres czasu
- umowę zlecenie z ubezpieczeniem z możliwością przejścia na umowę o pracę
- możliwość zdobycia doświadczenia w branży produkcyjnej (przyuczenie do zawodu operatora maszyn)
- pracę w pełnym wymiarze godzin