Zobacz więcej ofert pracy

PHP Developer

New-Invest
Wrocław
praca stacjonarna
2737 dni temu

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: PHP Developer/Wrocław

Wynagrodzenie: 6000-12000 PLN netto (B2B lub umowa o pracę)

Zadania na stanowisku:
  • tworzenie aplikacji
  • realizacja projektów
  • usuwanie problemów w aplikacji
  • tworzenie dokumentacji technicznej
Wymagania:
  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • język angielski na poziomie dobrym
  • znajomość narzędzi i technologii: PHP, MYSQL, HTML, CSS, JavaScript znajomość framework Symfony lub/i Zend
  • pomysłowość, zaangażowanie w wykonywane projekty, chęć i umiejętność pracy w zespole
Dodatkowym atutem będzie:
  • znajomość systemów kontroli wersji,
  • doświadczenie w integracji z serwerami SOAP
  • obsługa serwera Linux
  • znajomość AngularJS
  • przeprowadzanie testów jednostkowych oraz E2E
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • możliwość rozwoju
  • udział w szkoleniach i konferencjach polskich i zagranicznych
  • prywatna opieka medyczna
  • dopłaty do dojazdów oraz wypoczynku
  • praca w zespole Scrum
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.