Zobacz więcej ofert pracy

Piekarz

Piekarnia - Cukiernia Banol
Kobierzyce
praca stacjonarna
3151 dni temu

Ogłoszenie numer: 795038, z dnia 2015-09-08

Piekarnia - Cukiernia Banol to rodzinna firma z długoletnią tradycją wypieku pieczywa metodą naturalną. Zajmujemy się produkcją wyrobów piekarniczych z naturalnych składników.  Zaopatrujemy sklepy w pieczywo pszenne, żytnie oraz mieszane. W swojej ofercie mamy również wyroby cukiernicze.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko Piekarza

Piekarz

Miejsce pracy: Kobierzyce

Opis stanowiska

  • przygotowywanie ciasta zgodnie z recepturą,
  • wypiek pieczywa,
  • obsługa maszyn, urządzeń, pieców,
  • nadzór nad zaopatrzeniem w półprodukty i surowce niezbędne do wypieków,

Wymagania

  • wykształcenie średnie
  • dyspozycyjność do pracy w godzinach nocnych,
  • odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie w pracę,
  • umiejętność pracy w zespole oraz kominikatywność,
  • doświadczenie mile widziane, ale poszukujemy także osób do przyuczenia.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju (organizujemy szkolenia dla pracowników)
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • miłą atmosferę,
  • możliwość zakwaterowania,
  • pracę od zaraz.

Wynagrodzenie

Od 2000 do 2500 PLN