Najnowsze oferty pracy

  • Manager Produkcji Spożywczej

    "GOM" Owczarek Sp. k.   lubuskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Kamieńsk
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 godz.
    Zakres obowiązków: Zarządzanie codziennymi operacjami produkcyjnymi, zapewniając efektywność i wysoką jakość produktów; Koordynacja pracy zespołu produkcyjnego w celu osiągnięcia wyznaczonych celów produkcyjnych; Monitorowanie wskaźników wydajności i podejmowanie działań...
Zobacz więcej ofert pracy

Plant Manager - branża spożywcza

Mondi Pro Sp. z o.o.
lubuskie, Wielkopolska
praca stacjonarna
2835 dni temu

MONDI  PRO  SP.  Z  O. O.  jest  jednostką  wyspecjalizowaną Mondi Polska wchodzącą w skład  niemieckiej grupy kapitałowej MONDI GmbH.  Lata  doświadczeń,  zdobyta  wiedza  i  umiejętności,  pozwoliły  na  zajęcie  się  w najszerszym  zakresie  rekrutacją  stałą  pracowników,  przenosząc  wszystkie  dobre  wzorce  całej  grupy,  na  codzienną  działalność MONDI PRO.

Aktualnie  wychodząc  naprzeciw  potrzebom  personalnym  naszego  Klienta, ugruntowanej na rynku, renomowanej w swojej branży firmy produkcyjnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wielkopolska
Zakres obowiązków:
  • zapewnienie sprawności operacyjnej całego zakładu,
  • integracja wszystkich funkcji operacyjnych zakładu,
  • opracowywanie długoterminowych planów rozwoju firmy,
  • nadzór nad zwiększeniem efektywności poprzez utrzymanie i podnoszenie standardów,
  • kontrolowanie i optymalizacja kosztów,
  • bezpośredni nadzór nad pracą poszczególnych działów (produkcja, logistyka, jakość, marketing, dział handlowy),
  • planowanie i nadzór nad realizacją budżetu,
  • zapewnienie terminowości i wysokiej jakość realizowanych zamówień,
  • nadzór nad sprawnym przestrzeganiem procedur,
  • nadzoruje i motywuje pracowników.
Wymagania:
  • co najmniej kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zakładem produkcyjnym, preferowane w branży spożywczej,
  • wykształcenie wyższe (mile widziane ekonomiczne bądź techniczne),
  • doświadczenie oraz zorientowanie na nowoczesne metody zarządzania (narzędzia optymalizacyjne),
  • wiedza z zakresu finansów, ekonomii przedsiębiorstw,
  • doświadczenie w zarządzaniu kosztami,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w optymalizacji kosztów produkcji,
  • wysoki poziom zdolności analitycznego myślenia, planowania, rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji,
  • wysokie umiejętności z zakresu zarządzania dużym zespołem,
  • umiejętności interpersonalne oraz przywódcze.
Oferujemy:
  • długofalowe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • samodzielne stanowisko i dużą odpowiedzialność,
  • bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz osiąganych wyników,
  • pomoc w relokacji.