Zobacz więcej ofert pracy

Plant Manager (Greenfield)

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
dolnośląskie, praca na terenie Kotliny Kłodzkiej
praca stacjonarna
3320 dni temu

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.

Miejsce pracy: praca na terenie Kotliny Kłodzkiej

Nr Ref.: 5-21-31791/PC

Opis stanowiska:
Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim, rozpoczynającej swoją działalność w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Plant Manager (Projekt Start Up) - możliwość zatrudnienia od zaraz

- Kompleksowa odpowiedzialność za wszelkie kwestie związane z zarządzaniem podległym zakładem – w pierwszym okresie aktywny udział w tworzeniu nowego zakładu produkcyjnego (projekt Greenfield) – zarówno na poziomie organizacji infrastruktury, parku maszynowego jak również zbudowania podległego zespołu
- Nadzór nad sprawnym i terminowym uruchomieniem zakładu produkcyjnego
- Nadzór nad wdrażaniem nowych projektów i optymalizowaniem funkcjonujących rozwiązań
- Zapewnienie sprawnego i efektywnego działania organizacji, w tym stała kontrola wyniku w relacji do kosztów i wykorzystanych zasobów
- Zarządzanie płynnością procesów produkcyjnych.
- Planowanie i zarządzanie zasobami ludzkimi.
- Opracowywanie założeń budżetowych.
- Stworzenie pozytywnej i zachęcają do podnoszenia kwalifikacji kultury organizacyjnej
- Przyjęcie roli lidera dającego gwarancję strategicznej stabilności zakładu
Wymagania:
Od kandydatów oczekiwane jest:

- Minimum 5- letnie doświadczenie w zarządzaniu produkcją/ zakładem produkcyjnym pow. 100 osób – preferowane doświadczenie zdobyte w przedsiębiorstwie montażowym oraz obróbkowym
- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz języka angielskiego(warunek konieczny)
- Doświadczenie w zakresie nowoczesnych metod zarządzania produkcją
-Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane uzupełnienie wyksztacenia o studia z zakresu ekonomii i zarządzania
- Wysoko rozwinięte kompetencje organizacyjne oraz umiejętność współpracy z firmami zewnętrznymi (szczególnie w okresie budowy zakładu i zespołu)
- Wysoko rozwinięte kompetencje menedżerskie
- Samodzielność oraz inicjatywa w działaniu
- Gotowość do częstych i długich (szczególnie w początkowym okresie) wyjazdów szkoleniowych w centrali firmy za granicą
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
Oferujemy możliwość budowania nowej organizacji od podstaw oraz poszerzenia swoich kwalifikacji, dużą samodzielność na stanowisku, stabilne, długofalowe zatrudnienie, atrakcyjne warunki współpracy oraz niezbędne narzędzia (w tym samochód)

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/produkcja/