Zobacz więcej ofert pracy

Plant manager

AUDIT Doradztwo Personalne
Zielona Góra
praca stacjonarna
2316 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Zielonej Górze, poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Zielona Góra

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zarządzanie zakładem produkcyjnym w sposób umożliwiający realizację celów,
  • przestrzeganie wszystkich nadrzędnych instrukcji postępowania,
  • ustalanie poziomu zatrudnienia według podanego budżetu personalnego,
  • planowanie potrzeb szkoleniowych dla pracowników,
  • osiągnięcie optymalnej produktywności zakładu,
  • odpowiedzialność za jakość wytworzonych produktów,
  • dopilnowanie harmonogramów dostaw,
  • przestrzeganie wszystkich obowiązujących wymogów prawnych i wszelkich przepisów.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku Plant Managera lub Dyrektora Operacyjnego w branży motoryzacyjnej,
  • wysokie kompetencje w obszarze zarządzania zespołem,
  • warunkiem koniecznym jest znajomość języka niemieckiego umożliwiającego swobodną komunikację,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • samochód służbowy
  • praca w rozwijającej się organizacji.