Najnowsze oferty pracy

  • Posadzkarz mas epoksydowych

    JKS A/S   dolnośląskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Dania
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / agencyjna  pełny etat / tymczasowa/dodatkowa  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    22 godz.
    Stawka podstawowa zaczyna się od 155kr. + 8 kr. d. 45- 50 godzin pracy tygodniowo. Wyjazdy służbowe – nocleg zapewnia pracodawca. Twoje praca będzie polegać na: Tworzenie warstwy wierzchniej posadzki na bazie żywic epoksydowcyh i poliuretanowych zgodnie ze specyfikacją i wymaganiami...
Zobacz więcej ofert pracy

Płytkarz

Ready Bathroom sp. z o. o.
Legnica
praca stacjonarna
2875 dni temu

Ogłoszenie numer: 1121287, z dnia 2016-06-08

Firma Ready Bathroom Sp. z o.o. zajmująca się produkcją łazienek modularnych na rynek skandynawski
poszukuje osób (bądź całych firm) na stanowisko:

Płytkarz

Miejsce pracy: Legnica

Opis stanowiska

  • Płytkowanie modułów łazienkowych różnych rodzajów według rysunków technicznych.
  • Fugowanie powierzchni oraz sylikonowanie

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako glazurnik - płytkarz
  • Wykształcenie mile widziane kierunkowe
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zawodzie

Oferujemy

  • Możliwość  zatrudnienia na okres długoterminowy lub umowa o współpracy
  • Praca stacjonarna
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia