Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Pokojówka Kujawsko-pomorskie
Pokojowy / Pokojowa na statki rzeczne

Astral Limited
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
2310 dni temu

ASTRAL LIMITED pomaga w łączeniu pracy z chęcią podróżowania. Dla międzynarodowej firmy poszukujemy pracowników załogi na stanowisko:

Poszukujemy Stewardów/Stewardess  do pracy na statki rzeczne (Ren, Dunaj) na nowy sezon  2018 – kontrakty od marca 2018 r. (najbliższe rekrutacje dn. 29 oraz 30 listopada 2017 w Gdańsku).

Wymagania:
  • gotowość do pracy 7 dni w tygodniu (także weekendy i święta)
  • dobrej znajomości j. angielskiego
  • doświadczenie w hotelach, motelach, pensjonatach, domach opieki społecznej w Polsce lub za granicą
Obowiązki :
  • utrzymywanie standardów czystości w kabinach, korytarzach oraz przestrzeni do nich przylegających
Oferujemy:
  • kontrakty od marca 2018
  • zakwaterowanie  oraz wyżywienie na statku
  • ubezpieczenie i opieka medyczna na koszt armatora
  • praca w międzynarodowej załodze
  • pomoc w procedurach związanych z wyjazdem
  • możliwość zwiedzania ciekawych zakątków Europy ( możliwość schodzenia na ląd w portach)