Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Pomoc Domowa Mazowieckie
Pomoc domowa / dozorca gospodarz domowy

PRIORIT AG
mazowieckie, Niemcy / Bernbach
praca stacjonarna
2607 dni temu

Ogłoszenie numer: 1516148, z dnia 2017-02-06

PRIORIT AG

Nasza niemiecko-polska przedsiębiorcza rodzina poszukuje do naszego domu w Freigericht niedaleko Frankfurtu nad Menem małżeństwa lub pary na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie, Niemcy / Bernbach

Opis stanowiska

  • ogólne prowadzenie domu
  • opieka nad dziećmi (dziewczynka 8 lat, chłopiec 14 Lat)
  • opieka nad działką
  • dbanie o dobry wygląd posiadłości i domu
  • wykonywanie prac naprawczych

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym lub wyżej
  • odpowiedzialność
  • sumienność
  • prawo jazdy przynajmniej kat. B
  • dobra organizacja pracy
  • zdolności techniczne i manualne (budownictwo, elektryka, umiejętność posługiwania się maszynami i urządzeniami budowlanymi)
  • umiejętność dopasowania się do różnych sytuacji
  • dobre i odpowiednie podejście do dzieci

Oferujemy

  • wynagrodzenie Brutto 2100 EURO na osobę ( w sumie 4200EURO)
  • prawne świadczenia socjalne ( kasa chorych, ubezpieczenie rentalne itd)
  • małe darmowe mieszkanie
  • żadnych kosztów pobocznych ( Telefon, Internet, Ogrzewanie, Prąd itd)
  •  wyżywienie
  • samochód do dyspozycji

Wynagrodzenie

Od 8000 do 15000 PLN