Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Pomoc Domowa Kujawsko-pomorskie
Pomoc domowa (praca również dla pary)

HR Support
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
2475 dni temu

Agencja Personalna HR Support to zgrany zespół specjalistów. Rekrutujemy - Szkolimy - Doradzamy. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Indywidualnych Klientów poszukujemy  2 osób (mile widziane pary np. małżeństwo) na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Piaseczno

Praca z zamieszkaniem

OBOWIĄZKI
  • kompleksowe prowadzenie domu w tym: pranie, prasowanie, sprzątanie, serwowanie do stołu, przyrządzanie podstawowych posiłków, oraz wszelkie inne prace porządkowe, mające na celu utrzymanie czystości i porządku w domu oraz ogólnego wystroju
  • prace techniczne w ogrodzie, drobne naprawy w domu i na posesji
  • sprawdzanie funkcjonowanie wszystkich sprzętów w domu jak również wokół domu
  • grabienie liści, koszenie trawy, odśnieżanie posesji
  • pilnowanie czystości na zewnątrz budynku w tym dbałość o odpływy wody itp.
WYMAGANIA:
  • doświadczenie w prowadzeniu domu jako para, lub praca w butikowych hotelach za granicą( gdzie pracownicy mieli szkolenie z utrzymania standardów i procedur)
  • prawo jazdy kat B ( przynajmniej jedna osoba)
PRACODAWCA OFERUJE:
  • zakwaterowanie w apartamencie
  • bardzo dobre warunki wynagrodzenia
  • możliwość pracy na umowie zlecenia lub umowie o pracy, lub własnej działalności gospodarczej
  • pracę od zaraz

Poznaj

HR Support

Agencja Personalna HR Support to młody, lecz zgrany zespół specjalistów z kilkuletnim doświadczeniem, który działa w kilku obszarach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Rekrutujemy z pasją i zaangażowaniem. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a nasi kandydaci to najlepsi z najlepszych, którzy swoim zaangażowaniem i osobowością wyróżniają się na tle innych pracowników.