Zobacz więcej ofert pracy

Pomocnik hostessy

InterKadra Sp. z o.o.
Dobiegniew
praca stacjonarna
3355 dni temu

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowanąAgencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy naterenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia podnr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta przy obsłudzeeventów otwarciowych nowej sieci handlowej poszukujemy osóbzainteresowanych pracą na stanowisku : POMOCNIK HOSTESSY
Numerreferencyjny: POM/HOSTESSY/2015
Miejsce pracy: market, ul. Gdańska

Miejsce pracy: Dobiegniew

Nr Ref.: POM/Hostessy/2015

Opis stanowiska:

  • Aktywny udział w evencie otwarcia sieci handlowej,
  • Odbiór i podział materiałów od kierownika sklepu,
  • Pompowanie i rozmieszczanie balonów na terenie sklepu,
  • Przygotowanie i donoszenie produktów do degustacji dla hostess,
  • Przygotowanie degustacji tortu,
  • Pompowanie i donoszenie balonów dla hostess do gratisów,
  • Dbanie o porządek,
  • Zwrot rzeczy po zakończeniu akcji do kierownika sklepu.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w dniu 17.01.2014 w godzinach 6.30 – 21.30,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Spryt,zaangażowanie i chęć do pracy.

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie podpisywaną z Interkadra,
  • Atrakcyjną stawkę godzinową,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn.29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)