Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy Posadzkarz Niemcy
Posadzkarz/ Pracownik budowlany

KS PERSONAL SERVICE SAMSON KAMIL
Niemcy, Hoffenheim
praca stacjonarna
2829 dni temu

KS Personal Service – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi europejskimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą.

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy / Hoffenheim

ZADANIA:

  • prace budowlano-przygotowawcze
  • demontaż podłóg (PVC i linoleum)

OCZEKIWANIA:

  • przynajmniej podstawowa znajomość j. niemieckiego
  • doświadczenie w zawodzie
  • gotowość do podjęcia długoterminowej pracy za granicą
  • prawo jazdy i samochód mile widziane

OFERTA:

  • wynagrodzenie: 11 € brutto/godz. + 35€ netto diety/przepracowany dzień
  • zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę, koszt potrącany z wynagrodzenia
  • forma umowy: umowa o pracę na czas nieokreślony na warunkach niemieckich
  • możliwość pobierania zaliczek po przepracowanym tygodniu
  • możliwość podjęcia długofalowej współpracy
  • wsparcie polskich Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
  • możliwość pracy w zespole 2-osobowym

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).