Zobacz więcej ofert pracy

PR Manager

Klient portalu Praca.pl
Kraków
praca stacjonarna
3150 dni temu

Ogłoszenie numer: 790740, z dnia 2015-09-04

Obecnie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko:

PR Manager

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: PR-25/KR

Opis stanowiska

  • kształtowanie zewnętrznego wizerunku firmy zgodnie z wcześniej przygotowaną strategią

  • koordynacja kampanii reklamowych

  • organizacja i udział w wydarzeniach medialnych

  • budowanie pozytywnych i długofalowych relacji z mediami oraz kluczowymi kontrahentami

  • prowadzenie i rozwijanie strony internetowej, tworzenie treści promocyjnych

  • rozwój działach związanych z CSR

  • monitorowanie skuteczności prowadzonych działań

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum 3 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku dla dużej organizacji

  • wykształcenia wyższego kierunkowego

  • praktycznej znajomości nowoczesnych narzędzi public relations

  • dobrego warsztatu dziennikarskiego

  • doświadczenia we współpracy z mediami oraz budowaniu długofalowych relacji

  • umiejętności szybkiego i efektywnego działania

  • wysokich zdolności interpersonalnych

  • biegłej znajomość języka angielskiego

  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej

Oferujemy

  • realny wpływ na rozwój wizerunku firmy

  • udział w ciekawych wydarzeniach medialnych

  • umowę o pracę lub elastyczne formy zatrudnienia w firmie o stabilnej pozycji na rynku