Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Praca na produkcji

Beetsma Sp. z o.o.
dolnośląskie, Łódź
praca stacjonarna
2525 dni temu
Beetsma jest firmą należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk. Jesteśmy Zespołem Specjalistów, który od ponad 10 lat świadczy usługi krajowego i międzynarodowego pośrednictwa pracy. Od początku działalności staramy się realizować wizję marki Przyjaznej i takiej, która jest Blisko swoich pracowników. Oprócz budowania relacji biznesowych, nieustannie powiększamy wokół siebie społeczność, do której zapraszamy także Ciebie. Wiemy, że to Ludzie są największą wartością tej firmy. Wierzymy w nich i ich kompetencje. Cenimy ich pracę i zaangażowanie. To dzięki nim nieustannie się Rozwijamy. Nasza Firma to przede wszystkim ludzie. Bez nich, cele, które zdobywamy każdego dnia, nie byłyby osiągalne.

Beetsma - Twoje miejsce pracy.

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób do pracy na produkcji

Miejsce pracy: dolnośląskie/ Łódź

Zadania

- przepakowywanie kawy, herbaty, słodyczy
- dbanie o czystość przy swoim stanowisku pracy

Wymagania

- podstawowe zdolności manualne
- dyspozycyjność do pracy od zaraz

Oferujemy:

- atrakcyjna stawka godzinowa
- premie
- DARMOWY TRANSPORT DO STRYKOWA I Z POWROTEM (spod Manufaktury)
- stała opieka koordynatora

Wszystkich zainteresowanych proszę o aplikowanie na ogłoszenie podając swój numer telefonu. Można także wysłać smsa o treści "imię, nazwisko, Stryków" pod numer 513326006. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy także do naszego biura, które mieści się przy ulicy Zachodniej 66b w Łodzi - Beetsma.