Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Siedlce
Pracownik Administracji

Provident Polska S.A.
Siedlce
praca stacjonarna
4787 dni temu

Provident Polska S.A. należy do notowanej na londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych grupy International Personal Finance. Korzenie firmy sięgają 1880 r. Spółka jest liderem na rynku szybkich pożyczek konsumenckich i jednym z największych brytyjskich pracodawców w kraju. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Siedlce
Umowa na zastępstwo na ok. 12 miesięcy
Wymiar czasu pracy 3/4 etatu

Zadania:
  • Bezpośrednia i telefoniczna obsługa klientów
  • Administrowanie bazą danych klientów i przedstawicieli
  • Rozliczanie przedstawicieli i pracowników
  • Przygotowywanie dokumentów na potrzeby przedstawicieli i pracowników
  • Prowadzenie kasy oddziału
  • Naliczanie wynagrodzenia przedstawicieli
Wymagania:
  • Umiejętność profesjonalnej obsługi klienta
  • Dobra znajomość MS Office
  • Umiejętność sprawnego liczenia
  • Dokładność i terminowość
  • Wykształcenie ekonomiczne będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w renomowanej, stabilnej firmie międzynarodowej oraz możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju.