Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Windykacji

    GRUPA PZU   Wrocław    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat
    8 dni
    Obsługa procesów windykacyjnych; Prowadzenie telefonicznej obsługi podmiotów mających wpływ na procesy windykacyjne; Weryfikacja dokumentacji potwierdzającej zasadność procesów windykacyjnych; Przygotowanie korespondencji - obsługa korespondencji przychodzącej;
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Windykator Poznań
Pracownik administracyjny - windykacja

Margo Worldwide Sp. z o.o. Sp.k.
Poznań
praca stacjonarna
3467 dni temu

Firma MARGO narodziła się z marzenia i pasji ludzi, którzy ją tworzą. Naszą misją jest tworzenie najefektywniejszych rozwiązań logistycznych w transporcie krajowym, jak i międzynarodowym.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

  • windykacja należności firmy
  • prace biurowo-administracyjne
  • archiwizacja dokumentów i danych

Wymagania:

  • biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie – WARUNEK PODSTAWOWY
  • mile widziana znajomość j. francuskiego i/lub j. niemieckiego
  • dyspozycyjność
  • min. średnie wykształcenie
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • mile widziane osoby uczące się w trybie niestacjonarnym

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • niepowtarzalną atmosferę w biurze
  • możliwość rozwoju
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych;
tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).