Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik restauracji

    Burneika Burger   Warszawa, ul. Kopijników 42    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie  pełny etat / część etatu   30,00 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: bezpośredni kontakt z klientem; sprzedaż/przygotowywanie produktów dostępnych w restauracji; obsługa kasy fiskalnej; realizacja targetów sprzedaży; obsługa grilla, prace kuchenne;
  • Lider Gościnności

    McDonald's Polska Sp. z o.o.   Kórnik    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    8 dni
    Na czym polega funkcja Lidera Gościnności? Pełnisz funkcję ,,Gospodarza Sali’ - rozmawiasz z gośćmi i dbasz o świetną atmosferę w restauracji. Pomagasz klientom w składaniu zamówień. Kierujesz przepływem gości tak, by każdy poczuł się zaopiekowany. Obserwujesz sytuację - jesteś...
Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik bistro

IKEA Retail sp. z o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
2423 dni temu

Pracownik bistro (1/2 etatu)

IKEA Retail, Gdańsk

Dobrze się składa, że się spotkaliśmy. Patrzysz na świat inaczej niż większość ludzi.  Wierzymy, że wartości, jakimi się kierujesz są ważniejsze niż twoje dotychczasowe doświadczenie. Oferujemy stanowiska pełne wyzwań, odpowiedzialnych zadań i inspiracji do ciągłego rozwoju. W IKEA każdy dzień jest inny. Spójrz z nami na świat z innej perspektywy.

O Tobie

  • praca w gastronomii i jedzenie to Twoja pasja,
  • świetnie odnajdujesz się w pracy zespołowej,
  • jesteś entuzjastyczną osobą, która z łatwością nawiązuje kontakt z innymi (szczególnie z klientami),
  • jesteś osobą zorganizowaną i chętnie działającą z własnej inicjatywy,
  • masz gotowość do pracy także popołudniami i w weekendy,
  • znasz język angielski na tyle, żeby swobodnie obsłużyć obcojęzycznych klientów,
  • mile widziane - wykształcenie gastronomiczne.

O stanowisku

Jako pracownik bistro będziesz dokładać wszelkich starań, by ludzie po zjedzeniu pysznego hot doga, którego im  zaserwujesz mieli ochotę wrócić do IKEA kolejny raz. Twoim celem jest zapewnienie przyjemnej atmosfery i oferty jedzeniowej, której nie można się oprzeć. Oferowanie wyśmienitych przekąsek po najniższych cenach to zadanie Twoje i Twoich współpracowników. Razem z nimi chcesz dać odwiedzającym „smakowity powód”, by wracali jeszcze wielokrotnie.

Główne zadania

  • przygotowywanie i serwowanie przekąsek w bistro,
  • zapewnianie jakości, świeżości, efektywności oraz atrakcyjnej prezentacji asortymentu,
  • podchodzenie z pasją do serwowanych produktów i ciągłe uczenie się o ich zawartości, pochodzeniu i innych zaletach, a także dzieleniu się swoją wiedzą z klientami i pracownikami,
  • wychodzenie naprzeciw i obsługiwanie klientów z troską i uwagą,
  • patrzenie na swój obszar oczami klientów i inicjowanie codziennych rozmów z nimi tak, by uzyskiwać stałe informacje zwrotne o ich doświadczeniach, a także poznawać ich potrzeby i życzenia.

Chcemy

  • abyś został z nami na dłużej - zapewniamy umowę o pracę,
  • abyś rozwijał się #potwojemu – stworzymy ścieżkę rozwoju, która będzie odpowiadała na Twoje potrzeby,
  • zadbać o poczucie bezpieczeństwa Twoje i Twojej rodziny - oferujemy opiekę medyczną i plan emerytalny oraz ubezpieczenie NNW,
  • doceniać Twoje osiągnięcia,
  • dać Ci możliwość wyboru dodatkowych benefitów.