Praca.pl Praca Pomorskie Monter Izolacji Budowlanych Pomorskie
Pracownik do montażu izolacji termicznych

FALLWORK Sp zo.o.
pomorskie, Niemcy
praca stacjonarna
2441 dni temu
FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Miejsce pracy: Niemcy - Nr ref.: pr-mon/nie/2017
Opis stanowiska:

Poszukujemy monterów izolacji z doświadczeniem. Obowiązkiem pracownika będzie montaż oraz demontaż izolacji zimno oraz ciepłoochłonnej.

Wymagania:
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość różnego rodzaju technik izolacyjnych
  • odpowiedzialność, sumienność, obowiązkowość
  • mile widziane szkolenie SCC
  • minimum roczne doświadczenie w pracy przy izolacjach
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta
  • wynagrodzenie brutto - 12.000zł/miesiąc + świadczenia pozapłacowe
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • legalna praca
  • transport na miejsce pracy i darmowe zakwaterowanie
  • wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą

*Oferta pracy stałej

ZGŁOSZENIA OSOBISTE CODZIENNIE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 9-17 POD ADRESEM: BIURO REGIONALNE FALLWORK AL.SOLIDARNOŚCI 117 LOKAL 412, IV PIĘTRO, WARSZAWA (WEJŚCIE OD AL. JANA PAWŁA) LUB KONTAKT TELEFONICZNY: 733-003-766 lub 883-993-302