Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Pracownik Do Prowadzenia Hotelu

Hotel Kaper
Gdańsk
praca stacjonarna
3350 dni temu

Ogłoszenie numer: 617911, z dnia 2015-02-20

Hotel Kaper

Hotel Kaper to obiekt będący obecnie w trakcie generalnego remontu. Otwarcie wkrótce.

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

Poszukujemy małżeństwa (pary) do prowadzenia hotelu, osób gotowych zamieszkać w mieszkaniu służbowym przy obiekcie.
Planowane otwarcie inwestycji to wiosna 2015. Jest to 30 pokojowy hotel wraz z mariną żeglarską. Obiekt całoroczny (tylko noclegi, bez wyżywienia). Hotel usytuowany jest w Gdańsku, w odległości około 3km od centrum.

Zadania:

  • codzienne prowadzenie hotelu, przyjmowanie i obsługa gości
  • pozyskiwanie gości, umieszczanie ofert w internecie i prasie,
  • bieżące utrzymanie i naprawy na terenie nieruchomości (Pan powinien posiadać umiejętności „złotej rączki"),
  • budowanie relacji z Gośćmi hotelowymi i identyfikowanie ich potrzeb, dbałość o jakość świadczonych usług.

Wymagania

  • znajomość zagadnień związanych z branżą oraz zagadnień marketingu,
  • doświadczenie,
  • dobra znajomość obsługi komputera oraz internetu,
  • uczciwość,
  • kreatywność,
  • samodzielność w działaniu,
  • znajomość języka angielskiego (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem)
  • zaangażowanie,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • oferujemy wynagrodzenie na zasadzie podziału zysku (w związku z tym potrzebne założenie działalności gospodarczej).