Najnowsze oferty pracy

  • Sprzedawca części do pojazdów użytkowych

    EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.   Nowa Wieś Wrocławska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy: Aktywna sprzedaż części zamiennych zgodnie z założeniami budżetowymi serwisu; Dobór oraz kosztorysowanie napraw pojazdów użytkowych (dobór części do napraw mechanicznych oraz powypadkowych) Wsparcie działu serwisu...
Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik ds. inwentaryzacji

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A
łódzkie, Łódź, Stryków
praca stacjonarna
2336 dni temu
tempus.jpg

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (KRAZ nr 12861) swoim zasięgiem obejmuje Łódź oraz miasta ościenne. Obecnie poszukujemy pracowników tymczasowych dla jednego z naszych Klientów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź, Stryków

Opis stanowiska:

  • prace przeprowadzane w trakcie inwentaryzacji
Wymagania:
  • chęci do pracy
  • dyspozycyjność w dniu 15.12.17 (piątek)
  • mile widziane doświadczenie w pracy ze skanerem

Czas pracy:

  • 15.12.2017 (piątek), w godz 6:00-18:00
Oferujemy:
  • wynagrodzenie 15,50 zł/h
  • dowóz na miejsce pracy i z pracy - BEZPŁATNIE
  • dwa ciepłe posiłki GRATIS
  • ciepłe napoje - GRATIS
  • możliwość wzięcia udziału w kolejnych zleceniach
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".