Najnowsze oferty pracy

  • Sprzedawca części do pojazdów użytkowych

    EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.   Nowa Wieś Wrocławska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy: Aktywna sprzedaż części zamiennych zgodnie z założeniami budżetowymi serwisu; Dobór oraz kosztorysowanie napraw pojazdów użytkowych (dobór części do napraw mechanicznych oraz powypadkowych) Wsparcie działu serwisu...
  • Pomocnik w sklepie – inwentaryzacja

    ManpowerGroup   Jaworzno    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie
    1 dni
    Zadania: Inwentaryzacja: liczenie towaru; Wymagania: Chęć do pracy; Zaangażowanie Dogodny dojazd;
Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik ds. inwentaryzacji

InterKadra Sp. z o.o.
Strzelin
praca stacjonarna
3413 dni temu

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących
usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy
Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą
swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat
Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło
pracę w kraju i za granicą.

Miejsce pracy: Strzelin

Nr Ref.: INW/11/STRZELIN

Gdzie?
  • Market w Strzelinie
Kiedy?
  • 24.11.2014 r. (poniedziałek)
    Startujemy o godzinie 20:00
Wymagania:
  • Dyspozycyjność w godzinach 20:00 – 6:00 w dniach 24/25.11.2014
  • Pełnoletność
Oferujemy:
  • Stawka godzinowa
  • Legalne zatrudnienie – umowa cywilnoprawna
  • Pewne, terminowe wynagrodzenie
  • Możliwość dalszej współpracy także przy innych projektach (wykładanie towaru czy obsługa kasy z elastycznym grafikiem pracy)
  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego

W treści maila prosimy zawrzeć klauzulę:
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn.29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)