Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Pracownik działu mięsnego

InterKadra Sp. z o.o.
dolnośląskie, Wrocław ul. Sielska
praca stacjonarna
3194 dni temu

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi narzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej,Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniemrynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracynr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław ul. Sielska
Nr ref.: PDM/0715/WR
Zadania:
  • obsługa klientów sklepu zgodnie ze standardami (przywitanie, pożegnanie klienta, zaproponowanie polecanego asortymentu itp.),
  • obsługa urządzeń typu: krajalnica, stekownica,maszyna do mielenia mięsa,
  • dbanie o porządek i czystość na stoisku,
  • dokładanie brakującego towaru, sprawdzanie terminów ważności,
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny.

Wymagania:
  • aktualna książeczka sanepidowska i/lub gotowość do jej szybkiego wyrobienia,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta,
  • spostrzegawczość,skrupulatność, rzetelność,
  • pozytywne nastawienie do klienta.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w Agencji Pracy Tymczasowej Interkadra,
  • pracę dla osób w każdym wieku,
  • pracę w oparciu o umowę zlecenie,
  • nie wymagamy doświadczenia, niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną gwarantujemy podczas darmowego szkolenia przygotowującego do pracy,
  • dla osób zainteresowanych możliwość nawiązania długofalowej współpracy,
  • pracę zlokalizowaną blisko Twojego miejsca zamieszkania - nie tracisz czasu na dojazd,
  • regularne wynagrodzenia w systemie miesięcznym,
  • możliwość dopasowania dni i godzin pracy.