Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Windykacji

    GRUPA PZU   Wrocław    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat
    6 dni
    Obsługa procesów windykacyjnych; Prowadzenie telefonicznej obsługi podmiotów mających wpływ na procesy windykacyjne; Weryfikacja dokumentacji potwierdzającej zasadność procesów windykacyjnych; Przygotowanie korespondencji - obsługa korespondencji przychodzącej;
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Windykator Wrocław
Pracownik Działu Windykacji Aptecznej

NETTLE SA
Wrocław
praca stacjonarna
2387 dni temu

www.nettle.pl

Nettle wspiera  działalność firm farmaceutycznych oraz producentów sprzętu medycznego na polskim rynku ochrony zdrowia. Naszą misją jest zabezpieczenie dostaw leków oraz sprzętu medycznego do szpitali, aby umożliwić im sprawne, płynne funkcjonowanie.

Główne produkty  firmy to: finansowanie należności, zarządzanie powierzonym portfelem firm farmaceutycznych oraz finansowanie inwestycji w szpitalach.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

OBOWIĄZKI:
  • prowadzenie telefonicznych negocjacji dot. redukcji zadłużenia kontrahentów (głównie sektor medyczny) oraz kontrola realizacji zawartych porozumień,
  • bieżący kontakt z klientami w zakresie obsługiwanych transakcji,
  • kontrola sald pod kątem realizacji polityki limitowania dostaw,
  • sporządzanie okresowych raportów, zestawień i prezentacji z wyników pracy.
WYMAGANIA:
  • umiejętności negocjacyjne,
  • kreatywność, komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • dobra organizacja własnej pracy i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dojrzałe i odpowiedzialne podejście do podejmowanych działań,
  • dokładność i skrupulatność,
  • znajomość środowiska MS Windows z pakietem Office,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.