Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Ustroń
Pracownik Działu

InterKadra Sp. z o.o.
Ustroń, Ustroń ul. Brody
praca stacjonarna
3271 dni temu

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Miejsce pracy: Ustroń ul. Brody
Nr Ref.: Ustr/042015

Obowiązki:

Dział warzywa-owoce

  • Dbanie o właściwą ekspozycję towaru
  • Obsługa klienta
  • Prace porządkowe
Wymagania:
  • Aktualna książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych
  • Dyspozycyjność od zaraz (praca zmianowa)
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • Umowę cywilno-prawną podpisywaną z Interkadra
  • Stawkę godzinową
  • Regularne wypłaty
  • Miłą atmosferę
  • Pracę w markecie

Kontakt:

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności, chyba że zostały określone jako "mile widziane". Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego

ul. Wielicka 50
30-552 Kraków

Centrum Rekrutacyjne
ul. Wodna 2b
30-556 Kraków
tel. 12 290 44 55