Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Słupsk
Pracownik fizyczny

Gi Group Sp. z o.o.
Słupsk
praca stacjonarna
2730 dni temu

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570 oraz certyfikat ISO 9001: 2008.

Miejsce pracy: Słupsk

Nr Ref.: PF/SL/16

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:

• cięcie na pile, szlifowanie, mycie, pakowanie
• sprawdzanie szczelności zbiorników
• prace fizyczne

Wymagania:

• zdolności manualne
• odpowiedzialność
• dobra organizacja pracy
• sumienność, rzetelność i zaangażowanie

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
• możliwość rozwoju
• pracę w systemie trzyzmianowym (6-14, 14-22, 22-6))
• zatrudnienie w oparciu o Umowę Zlecenie (pierwszy miesiąc), następnie Umowa O pracę Tymczasową