Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik Grupy Mobilnej

Klient portalu Praca.pl
wielkopolskie
praca stacjonarna
2823 dni temu

Ogłoszenie numer: 1192584, z dnia 2016-07-27

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

  • dokonywanie ujęć sprawców kradzieży
  • ujawnianie nieprawidłowości w pracy i raportowanie
  • współpraca z organami ścigania w zakresie: przekazywania osób ujętych oraz wymiany informacji o zorganizowanych grupach dokonujących kradzieży w tym o sposobach i metodach kradzieży
  • sporządzanie dokumentacji: protokoły i notatki służbowe

Wymagania

  • doświadczenie jako detektyw sklepowy
  • wykształcenie min. średnie
  • umiejętność podejmowania właściwych decyzji w sytuacjach stresowych
  • odpowiedzialność, zaangażowanie w pracę, dociekliwość
  • dobry stan zdrowia
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • wynagrodzenie od 2600 zł netto
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wysokie wynagrodzenie
  • system premiowy
  • niezbędne narzędzie samochód służbowy, laptop, telefon