Najnowsze oferty pracy

  • Pomocnik w sklepie – inwentaryzacja

    ManpowerGroup   Jaworzno    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie
    4 dni
    Zadania: Inwentaryzacja: liczenie towaru; Wymagania: Chęć do pracy; Zaangażowanie Dogodny dojazd;
  • Sprzedawca części do pojazdów użytkowych

    EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.   Nowa Wieś Wrocławska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy: Aktywna sprzedaż części zamiennych zgodnie z założeniami budżetowymi serwisu; Dobór oraz kosztorysowanie napraw pojazdów użytkowych (dobór części do napraw mechanicznych oraz powypadkowych) Wsparcie działu serwisu...
Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik Inwentaryzacji

Polski HR International Sp. z o.o.
podkarpackie, Baranów Sandomierski, Cieszanów, Dębica, Jarosław, Kolbuszowa, Krosno, Leżajsk, Lubaczów, Mielec, Nisko, Nowa Dęba, Nowa Sarzyna, Przemyśl, Przeworsk, Rzeszów, Sanok, Sokołów Małopolski, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Zaklików, Łańcut
praca stacjonarna
2999 dni temu

POLSKI HR INTERNATIONAL SP. Z O.O. jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, która działa na rynku międzynarodowym, obsługując klientów z całej Europy. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta z branży inwentaryzacyjnej poszukujemy pracowników do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Baranów Sandomierski, Cieszanów, Dębica, Jarosław, Kolbuszowa, Krosno, Leżajsk, Lubaczów, Mielec, Nisko, Nowa Dęba, Nowa Sarzyna, Przemyśl, Przeworsk, Rzeszów, Sanok, Sokołów Małopolski, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Zaklików, Łańcut

Zakres obowiązków:

  • skanowanie i metkowanie towarów

  • obsługa urządzeń skanujących

  • liczenie produktów

Wymagania:

  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdu od zaraz do końca lutego

  • dokładność i rzetelność,

  • sumienność i uczciwość,

  • umiejętność szybkiego liczenia.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • atrakcyjne wynagrodzenie – 8,5 euro/h

  • darmowe zakwaterowanie i dojazdy do miejsca wykonywania zlecenia na terenie Niemiec