Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik restauracji

    Burneika Burger   Warszawa, ul. Kopijników 42    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie  pełny etat / część etatu   30,00 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: bezpośredni kontakt z klientem; sprzedaż/przygotowywanie produktów dostępnych w restauracji; obsługa kasy fiskalnej; realizacja targetów sprzedaży; obsługa grilla, prace kuchenne;
  • Lider Gościnności

    McDonald's Polska Sp. z o.o.   Kórnik    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    7 dni
    Na czym polega funkcja Lidera Gościnności? Pełnisz funkcję ,,Gospodarza Sali’ - rozmawiasz z gośćmi i dbasz o świetną atmosferę w restauracji. Pomagasz klientom w składaniu zamówień. Kierujesz przepływem gości tak, by każdy poczuł się zaopiekowany. Obserwujesz sytuację - jesteś...
Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik Kawiarni

CHI Polska S.A.
Katowice
praca stacjonarna
3313 dni temu

Nasi bariści potrafią zmienić proces przygotowania kawy w fascynujący spektakl zakończony malowaniem wzorów jedwabiście spienionym mlekiem na powierzchni perfekcyjnie zaparzonego espresso - ich przygoda
z kawą często przeradza się w życiową pasję.

W związku z rozwojem COSTA COFFEE w Polsce, której operatorem jest firma CHI Polska SA, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w obsłudze Klienta w branży gastronomicznej;
  • dyspozycyjność;
  • łatwość nawiązywania kontaktów;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • znajomość języka angielskiego (mile widziane);
  • otwartość na nowe wyzwania.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • dodatkowe świadczenia socjalne (w tym opiekę medyczną);
  • elastyczny grafik;
  • możliwości awansu;
  • profesjonalne szkolenia z zakresu umiejętności baristy;
  • szansę współtworzenia sukcesu znanej i lubianej marki kawiarni.

Firma CHI Polska SA, została doceniona za rzetelną politykę personalną
i nagrodzona tytułem Solidnego Pracodawcy roku 2007,
oraz Top Employers Polska 2010, 2012
i Top Employers Polska 2014.