Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Pracownik Magazynowy

Rhenus Logistics.S.A.
mazowieckie, Warszawa, Janki k/Warszawy
praca stacjonarna
3638 dni temu

Rhenus Logistics S.A. jest częścią międzynarodowego koncernu skupiającego ponad 290 oddziałów na całym świecie z ponad 16 tysiącami pracowników, świadczącego pełen wachlarz usług logistycznych. W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników magazynowych do naszych Regionalnych Centrów Dystrybucyjnych Home Delivery w Polsce.

Miejsce pracy: Warszawa, Janki k/Warszawy

Zadania:
  • Przyjmowanie i wydawanie towaru
  • Kompletowanie towarów do wysyłki
  • Kontrola ilościowa i jakościowa towaru
  • Nadzór obiegu dokumentacji magazynowej
Wymagania:
  • Znajomość obsługi komputera i oprogramowania magazynowego
  • Znajomość gospodarki magazynowej
  • Dobra organizacja samodzielnej pracy
  • Uprawnienia na wózki widłowe wysokiego składowania
  • Doświadczenie w pracach magazynowych
Oferujemy:
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie logistycznej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia