Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia Pracownik Lombardu Gdynia
Pracownik obsługi punktu lombardowego

WOJKAL W. Kałużny SP.J.
Gdynia, Gdynia, Gdańsk
praca stacjonarna
2837 dni temu

Działamy w branży usług finansowych od ponad 15-tu lat. Zajmujemy się udzielaniem pożyczek gotówkowych pod zastaw - pożyczki lombardowe. Jesteśmy największą siecią tego typu placówek w Polsce i jedną z największych w Europie.

Miejsce pracy: Gdynia, Gdańsk

Jeżeli jesteś przedsiębiorczy i energiczny - lubisz wyzwania i nie boisz się ich podejmować oraz szukasz stałej, pewnej pracy - to szukamy właśnie Ciebie!

Opis stanowiska:
  • bieżąca obsługa klienta
  • udzielanie wsparcia finansowego Klientom
  • skup / sprzedaż towarów RTV/AGD/GSM
  • handel na portalach aukcyjnych - konto firmowe
  • budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami
  • dbałość o wizerunek firmy
Wymagania:
  • zaświadczenia o niekaralności
  • biegłej obsługi komputera
  • znajomości portali aukcyjnych będzie dodatkowym atutem
  • chęci podjęcia pracy na stałe
Oferujemy:
  • stałe zatrudnienie w firmie z 20 letnią tradycją
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie - podstawa + premia
  • bezpieczną pracę w dobrych warunkach
  • komfort organizowania sobie grafiku pracy - system zmianowy – 15 dni w miesiącu
  • samodzielne stanowisko pracy przy obsłudze klienta
  • pakiet szkoleń niezbędnych do rozpoczęcia pracy - w tym szkolenie złotnicze oraz walutowe zakończone certyfikatem
  • premie okolicznościowe
  • ubezpieczenie grupowe