Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Oleśnica
Pracownik produkcji - nie wymagamy doświadczenia

AGENCJA ZATRUDNIENIA KS Service sp. z o.o.
Oleśnica
praca stacjonarna
2413 dni temu

KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia 2894. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta producenta systemów kanalizacyjnych kanalizacji wewnętrznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Oleśnica
Nr ref.: PP/WRO/10072017

OBOWIĄZKI

• obsługa linii do wytłaczania rur w pełnym automacie i/lub półautomatyczna
• obsługa kielicharki
• odbiór i pakowanie wyrobów gotowych
• dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy
• wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego

WYMAGANIA

•zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
• dokładność i odpowiedzialność
• gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku
• zapraszamy osoby z dowolnym profilem wykształcenia

OFERUJEMY

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• wynagrodzenie godzinowe w wysokości 12,71 złotych brutto plus premia 30%
• pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku
• pracę w systemie trzyzmianowym
• kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy