Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Częstochowa
pracownik produkcji Radomsko 20 miejsc!

Adecco Poland Sp. z o.o.
Częstochowa
praca stacjonarna
2594 dni temu

Kim jesteśmy?

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy dla naszego klienta, firmy z branży AGD zlokalizowanej w Radomsku pracowników na stanowisko

Miejsce pracy: śląskie/ Częstochowa

Nr Ref.: MRL12/I

Obowiązki:

  • montaż sprzętu AGD przy ruchomej taśmie produkcyjnej
  • współpraca z innymi pracownikami
  • wstępna kontrola jakości

Nasze oczekiwania:

  • chęci do pracy
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

Oferujemy:

  •  wynagrodzenie ze stawką godzinową 12 zł brutto/godz.
  • dodatek za porę nocną, premię frekwencyjna
  • wynagrodzenie zawsze na czas
  • po okresie próbnym zatrudnienie bezpośrednio przez zakład, podwyżki
  • datmowy transport do pracy z Bełchatowa, Częstochowy, Pajęczna, Gorzkowic, Przedborza, Żytna
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie cv, lub kontakt
bezpośredni Radomsko Kościuszki 6 lokal 102
telefoniczny 695 060 136

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Europejski 2, 00-844 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.