Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Częstochowa Szewc Częstochowa
Pracownik Punktu Usługowego

Minit Polska Sp. z o.o.
Częstochowa, Częstochowa, Gliwice, Zabrze
praca stacjonarna
3492 dni temu

Ogłoszenie numer: 502126, z dnia 2014-09-05

Międzynarodowa firma posiadająca sieć punktów usługowych na terenie całego kraju – MISTER MINIT w chwili obecnej poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Częstochowa, Częstochowa, Gliwice, Zabrze

Nr Ref.: Częstochowa, Gliwice, Zabrze

Opis stanowiska

  • praca w punkcie usługowym zlokalizowanym w centrum handlowym
  • naprawa obuwia
  • dorabianie kluczy
  • drobne naprawy zegarmistrzowskie

Wymagania

  • doświadczenie techniczne i w handlu
  • dokładność, sumienność
  • komunikatywność i samodzielność
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (możliwość ustalenia zmian)

Oferujemy

  • stabilną pracę w firmie z 50-letnim doświadczeniem
  • bezpłatne szkolenie (pokrywamy koszty dojazdu i zakwaterowania podczas szkolenia)
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy i ZUS
  • bonusowy system wynagradzania
  • ciekawą pracę również dla emerytów i rencistów
  • dla kandydatów z doświadczeniem również szybka możliwość rozwoju i awansu