Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik restauracji

    Burneika Burger   Warszawa, ul. Kopijników 42    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie  pełny etat / część etatu   30,00 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    13 dni
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: bezpośredni kontakt z klientem; sprzedaż/przygotowywanie produktów dostępnych w restauracji; obsługa kasy fiskalnej; realizacja targetów sprzedaży; obsługa grilla, prace kuchenne;
  • Lider Gościnności

    McDonald's Polska Sp. z o.o.   Kórnik    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    14 dni
    Na czym polega funkcja Lidera Gościnności? Pełnisz funkcję ,,Gospodarza Sali’ - rozmawiasz z gośćmi i dbasz o świetną atmosferę w restauracji. Pomagasz klientom w składaniu zamówień. Kierujesz przepływem gości tak, by każdy poczuł się zaopiekowany. Obserwujesz sytuację - jesteś...
Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik restauracji fast-food

InterKadra Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
2999 dni temu

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą.

Miejsce pracy: Kraków
Zadania:
  • Zmiana poranna: sprzątanie, przygotowanie obiektu do otwarcia, uruchomienie niezbędnych sprzętów, przygotowanie żywności, obsługa pierwszych Klientów
  • Zmiana nocna: praca fizyczna - sprzątanie, wynoszenie śmieci, przenoszenie paczek itp.
Wymagania:
  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna (obowiązkowo!),
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • Dyspozycyjność do pracy (zmiany w godzinach 04:30-10:30 i/lub 20:00-01:00).
Oferujemy:
  • Umowę zlecenia podpisywaną z InterKadra,
  • Atrakcyjną stawkę godzinową i zniżkę ponad 50% na zakup posiłków w czasie pracy,
  • Możliwość dofinansowania badań Sanepid,
  • Szkolenie stanowiskowe i strój roboczy,
  • Możliwość nawiązania stałej współpracy.