Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik terminalu kolejowego

Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j.
Niemcy, Ludwigshafen
praca stacjonarna
3283 dni temu

Ogłoszenie numer: 673880, z dnia 2015-04-21

Firma Zeitmann jest młodą firmą, opartą na wieloletnim doświadczeniu jej założycieli i pracowników, co jest gwarantem wysokiej jakości świadczonych usług. Naszym celem jest dobór na tyle właściwego personelu, by osiągnąć zadowolenie zarówno wśród klientów, jak i pracowników. Specjalizujemy się w rekrutacji niewykwalifikowanych, jak i wykwalifikowanych pracowników i posiadamy stałe i aktualne oferty pracy w Niemczech, Norwegii i Austrii.

Obecnie dla naszego klienta niemieckiej firmy kolejowej poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Niemcy, Ludwigshafen

Nr Ref.: 205869_002

Opis stanowiska

- Obsługa rogatek i sygnalizacji kolejowej,
- Pilnowanie porządku i utrzymywanie czystości na bocznicy,
- Zgłaszanie widocznych usterek wagonów,
- Łączenie składów kolejowych,
- Kontrola przestrzegania zasad BHP.

Wymagania

- Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie,
- Sprawność fizyczna,
Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym (praca w nocy oraz w weekendy),
- Gotowość do odbycia dwutygodniowego bezpłatnego szkolenia w języku niemieckim.

Oferujemy

- Legalną niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
- Pracę w renomowanej niemieckiej firmie na stałe,
- Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę,
- Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premiami i dodatkami,
- Możliwość wypracowywania nadgodzin,
- Opłacone przez pracodawcę szkolenie kolejowe (dwutygodniowe),
- Pomoc w organizacji wyjazdu.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o aplikację drogą elektroniczną (załączając CV oraz posiadane uprawnienia)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zeitmann Sp.j. ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków. Numer Agencji Zatrudnienia 9212.