Najnowsze oferty pracy

  • Wulkanizator aut ciężarowych

    BAS Holding   mazowieckie    praca zdalna   za 3 dni wygasa
    siedziba firmy: Holandia
    pracownik fizyczny  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Wymiana opon w: pojazdach ciężarowych,w busach i w maszynach budowlanych; Montaż - demontaż kół (wyważanie) Zakładanie i zdejmowanie felg; Przeglądy i kontrola ciśnienia; Naprawy wulkanizacyjne; Obsługa klienta w profesjonalny i uprzejmy sposób;
  • Magazynier / Serwisant opon

    OPOLTRANS Spółka z o.o.   Nowa Biała (pow. płocki, gm. Stara Biała), k. Płocka    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Opis stanowiska: Montaż i wymiana ogumienia; Wymiana oleju; Drobne naprawy serwisowe; Prace magazynowe (przyjmowanie - wydawanie towarów, praca ze skanerem) Dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej;
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Błonie Wulkanizator Błonie
Pracownik wulkanizacji/ Mechanik samochodowy

Sakces
Błonie
praca stacjonarna
3315 dni temu

Ogłoszenie numer: 645964, z dnia 2015-03-20

Sakces

Miejsce pracy: Błonie

Opis stanowiska

  • wymiana opon samochodowych/ w tym TIR/ opon niskoprofilowych

  • wyważanie kół i naprawa opon “na zimno”

  • znajomość budowy układów znajdujących się w samochodach

  • serwis zawieszenia

  • serwis układów hamulcowych

  • wymiana płynów eksploatacyjnych

Wymagania

  • dyspozycyjność/ szczególnie w okresie sezonowej wymiany opon

  • gotowość do wykonywania czynności zleconych innych niż powyższe

  • dobra organizacja pracy

  • dbałość o powierzone narzędzia pracy

  • dokładność

Oferujemy

  • dobre warunki pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie