Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik Wydziału Zamówień Publicznych

"Koleje Mazowieckie - KM" sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2760 dni temu

Spółka "Koleje Mazowieckie - KM" sp. z o.o. w Warszawie

zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • przygotowywanie dokumentów przetargowych, a w szczególności specyfikacji istotnych warunków zamówień, projektów, wzorów oraz innych niezbędnych załączników do zamówień.
  • przygotowywanie projektów odpowiedzi na pytania, wnioski wykonawców oraz na wniesione protesty lub odwołania.
  • przygotowywanie treści ogłoszeń w sprawie zamówień publicznych.
  • protokołowanie prac z posiedzeń komisji przetargowych.
  • sprawdzanie i ocenianie ofert przetargowych.
  • przygotowywanie protokołów z postępowania o udzielanie zamówień publicznych i innych dokumentów obowiązujących w procedurach przetargowych.
  • ogłaszanie wyników postępowań przetargowych.
  • przygotowywanie umów o zamówieniach publicznych oraz wniosków o zwrot wadium.
  • przygotowywanie i publikacja ogłoszeń o udzielaniu zamówienia.
  • peprezentowanie Spółki przed klientami zewnętrznymi.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe – prawo/administracja/ekonomia, podyplomowe z Prawa zamówień publicznych,
  • doświadczenie w zakresie interpretacji i stosowania przepisów ustawy - Prawo zamówień publicznych w prowadzonych procedurach przetargowych na dostawy, usługi lub roboty budowlane,
  • inicjatywa i zaangażowanie w pracy,
  • dokładność i sumienność,
  • dyspozycyjność,
  • biegła znajomość programów MS Office: Excel, Word,
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy związanej z prowadzeniem procedur zamówień publicznych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
Oferujemy:
  • korzystne warunki zatrudnienia,
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych,
  • pakiet dodatkowej opieki medycznej,
  • możliwość korzystania z programu sportowo-rekreacyjnego,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • miłą atmosferę w pracy.

Poznaj

Koleje Mazowieckie - KM Sp. z o.o.

Transport Kolejowy Pasażerski Międzymiastowy