Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Pracownik załadunku i rozładunku

KS Service
pomorskie, Pruszcz Gdański
praca stacjonarna
2316 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży logistycznej, świadczącej usługi kurierskie, poszukujemy Kandydatów do pracy w Straszynie na stanowisko:

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Nr ref.: PZR/STR/102017

OBOWIĄZKI

Do obowiązków kandydata na powyższym stanowisku będzie należeć załadunek i rozładunek kontenerów, zachowanie czystości i porządku na terenie magazynu oraz inne prace zlecone przez przełożonego

WYMAGANIA

Od kandydatów wymagamy dobrej kondycji fizycznej i umiejętności pracy w zespole. Idealny kandydat jest gotowy do podjęcia pracy od zaraz oraz angażuje się w wykonywanie powierzonych obowiązków.

OFERUJEMY

Oferujemy zatrudnienie w oparciu umowy o pracę na ½ lub 5/8 etatu, atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe w kwocie 1400-1600 zł brutto oraz do 15% premii miesięcznie. Praca odbywa się w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach porannych lub popołudniowych. Zapewniamy odpowiednie przeszkolenie do pracy i możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej firmie, będącej pionierem w branży logistycznej.