Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik Działu Roślin Domowych

    Staff Partners   Warszawa, 100 m od stacji PKP Warszawa Anin    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę  pełny etat   7 000 - 7 500 zł brutto/mies.
    2 dni
    Zadania: Obsługa klienta w zakresie doboru roślin, Przyjmowanie dostaw roślin, oznaczanie i ustawianie w ogrodzie, Pielęgnacja roślin, prace porządkowe.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie Ogrodnik Podkarpackie
Pracownik zieleni miejskiej (k/m)

Concept Plus Sp. z o. o.
podkarpackie
praca stacjonarna
2263 dni temu

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy / Vreden, Dolna Saksonia

Zakres obowiązków:
  • Oranie
  • Koszenie trawy
  • Obsługa ładowarek ręcznych
  • Obsługa maszyn ogrodniczych/rolniczych
  • Prace porządkowe
Wymagania:
  • Doświadczenie w branży ogrodniczej i rolniczej
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn
  • Prawo jazdy (+ na prowadzenie traktorów mile widziane)
  • Mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na dłuższy czas
  • Rozpoczęcie pracy w połowie lutego
  • Stawkę 10,25 euro brutto/h, po 2 miesiącach wzrost stawki
  • Bardzo dobre warunki mieszkaniowe
  • Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy