Najnowsze oferty pracy

  • Asystentka / Asystent Zarządu ds. Administracyjnych

    FRIZO Sp. z o.o.   Warszawa, Wiertnicza 108    praca stacjonarna
    asystent
    3 dni
    Poszukujemy osoby świetnie zorganizowanej, uśmiechniętej, która zharmonizuje prace Zarządu, podejmie bieżące wyzwania i sprawi, że wszyscy będą się w tym miejscu doskonale czuli. No i oczywiście takiej osoby, która dopilnuje, aby w biurowej rzeczywistości nigdy nie zabrakło...
Zobacz więcej ofert pracy

Prezes Zarządu

Klient portalu Praca.pl
Zielona Góra
praca stacjonarna
2788 dni temu

Ogłoszenie numer: 1258894, z dnia 2016-09-05

W związku z realizacją projektu dla naszego klienta poszukujemy osób kreatywnych, przedsiębiorczych i samodzielnych, potrafiących zarządzać własnym czasem pracy.

Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska

  • Utrzymywanie jednolitego wizerunku i dobrej reputacji Firmy
  • Dokładanie starań w celu rozwijania działalności placówki na podległym terenie
  • Bieżąca analiza ofert lokalnego rynku z zakresu handlu hurtowego i detalicznego w branży artykułów spożywczych
  • Pozyskiwanie produktów z lokalnego rynku zarówno dotyczy to kanału tradycyjnego i nowoczesnego z branży artykułów spożywczych
  • Budowa bazy danych w zakresie dostawców i odbiorców – dotyczy lokalnego rynku
  • Przeprowadzanie analizy regionalnych produktów w branży art. spożywczych

Wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu i kierowaniu
  • Łatwość nawiązywania relacji, komunikatywność, zdolności negocjacyjne i prezentacyjne
  • Znajomość branży artykułów spożywczych
  • Dobra organizacja pracy
  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • 2-3 letni kontrakt – na stanowisku Prezes Zarządu  - mianowanie
  • Stałe miesięczne wynagrodzenie 2000-4000 brutto + premie roczne dodatki od 20 000 do 40 000 zł rocznie
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon