Najnowsze oferty pracy

  • Asystentka / Asystent Zarządu ds. Administracyjnych

    FRIZO Sp. z o.o.   Warszawa, Wiertnicza 108    praca stacjonarna
    asystent
    4 dni
    Poszukujemy osoby świetnie zorganizowanej, uśmiechniętej, która zharmonizuje prace Zarządu, podejmie bieżące wyzwania i sprawi, że wszyscy będą się w tym miejscu doskonale czuli. No i oczywiście takiej osoby, która dopilnuje, aby w biurowej rzeczywistości nigdy nie zabrakło...
Zobacz więcej ofert pracy

Prezes Zarządu

Remgaz Sp. z o.o.
Pszczyna
praca stacjonarna
2648 dni temu

Ogłoszenie numer: 1493742, z dnia 2017-01-24

Jesteśmy polską spółką, zajmującą się produkcją i dystrybucją gazów technicznych.
Działamy na terenie południowej Polski, w kilku oddziałach na terenie Dolnego i Górnego Śląska.

Obecnie poszukujemy do współpracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Pszczyna

Opis stanowiska

  • organizacja i planowanie działalności,
  • działalność związana ze strategią, rozwojem i funkcjonowaniem spółki,
  • nadzór nad budżetem i rentownością Spółki,
  • kompleksowa odpowiedzialność za kierowanie działalnością, wyniki ekonomiczne i handlowe spółki,
  • zarządzanie kadrą pracowniczą.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (techniczne, ekonomiczne),
  • doświadczenie zawodowe w zarządzaniu firmą,
  • kreatywność i zapał do współtworzenia, rozwoju przedsiębiorstwa,
  • perspektywiczne myślenie,
  • znajomość języka angielskiego,
  • mile widziana znajomość zagadnień fundusz unijnych,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętności menedżerskie,
  • samodzielność, odpowiedzialność,
  • lojalność, dyspozycyjność,
  • komunikatywność,
  • prawo jazy kat. B.

Oferujemy

  • kontrakt menedżerski,
  • wynagrodzenie plus premia uzależniona od wyników ekonomicznych,
  • duża autonomia w zarządzaniu,
  • opcjonalnie samochód służbowy,
  • narzędzia niezbędne do pracy.