• Specjalista / Inżynier ds. Ofertowania branża: budowlana, sanitarna i elektryczna

    Climamedic Sp. z o.o. Sp.k.   Reguły    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę / o dzieło / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    18 godz.
    Szczegółowa analiza merytoryczna i techniczna dokumentacji oraz zgłaszanie ewentualnych uwag, Rozsyłanie zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców wraz z weryfikacją poprawności dostarczonych ofert, Sporządzanie opisu określającego rodzaj i ilość materiałów, Przygotowywanie...
Zobacz więcej ofert pracy

Procurment & Cost Manager

EPCM Executive Search
Katowice
praca stacjonarna
2389 dni temu

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe. Jesteśmy partnerem biznesowym dla wiodących organizacji na rynku. Budując relacje z Kandydatami, bazujące na otwartości i zaufaniu, rozpatrujemy potencjał każdej osoby zarówno pod kątem wszystkich prowadzonych rekrutacji oraz przyszłych potrzeb naszych Klientów.

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma deweloperska prowadząca inwestycje komercyjne na polskim rynku. Nasz Klient realizuje projekty w ramach construction management. Poszukujemy nowej osoby, która dołączy do zespołu i odpowiedzialna będzie za obszar zakupów i zarządzania kosztami.

Miejsce pracy: Katowice
Zadania:
  • tworzenie zasad współpracy w zespole zakupów
  • odpowiedzialność za obszar umów, rozliczeń i procesów przetargowych
  • przygotowywanie zestawień ofertowych
  • tworzenie i rozsyłanie zapytań ofertowych
  • negocjacja cen z dostawcami i podwykonawcami
  • tworzenie umów i aneksów
  • utrzymywanie oraz poszerzanie kontaktów z dostawcami i podwykonawcami
  • przygotowanie i aktualizacja budżetu realizacyjnego inwestycji
  • wykonywanie przedmiarów robót z dokumentacji i z natury
  • uzgadnianie i optymalizacja materiałów, rodzajów prac itp.
  • czynne uzupełnianie wewnętrznej bazy podwykonawców
  • zarządzanie finansami budowy
  • rozliczanie podwykonawców
  • zatwierdzanie akceptacji płatności
  • tworzenie Kart Zatwierdzeń Materiałowych
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku u generalnego wykonawcy i/lub firmie deweloperskiej realizującej inwestycje w ramach construction management (mile widziani także Cost Managerowie z firm konsultingowych)
  • bardzo dobra znajomość rynku budowlanego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe techniczne – budownictwo preferowane
  • prawo jazdy kat B
  • sumienność i rzetelność
Oferta:
  • atrakcyjne wynagrodzenie, umowa o pracę, oraz możliwości rozwoju zawodowego
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • przyjazne środowisko pracy oraz zgrany zespół