Najnowsze oferty pracy

  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
Zobacz więcej ofert pracy

Programista Android/iOS

Connectis_
pomorskie, Gdańsk, Sopot, Gdynia
praca stacjonarna
2275 dni temu
Nr ref.: 6833/MD
Lokalizacja

Gdańsk, Sopot, Gdynia

Wynagrodzenie

10 000 - 12 000 netto+VAT

Obszar

IT

Start

Styczeń - Kwiecień 2018

Języki

angielski - średniozaawansowany

Forma zatrudnienia

Umowa B2B

Connectis_ to ponad 20 lat doświadczenia w branży, 60.000 Specjalistów IT i tysiące projektów zrealizowanych w 14 krajach.
Opis stanowiska:
  • Rozwój aplikacji przy wykorzystaniu najnowszych technologii
  • Wykorzystywanie systemu kontroli wersji GIT
  • Pokrywanie kodu testami jednostkowymi
  • Programowanie obiektowe
  • Praca w metodyce SCRUM
Oferujemy:
  • Ciekawy projekt polegający na rozwijaniu aplikacji
  • Możliwość wykorzystywania nowinek technologicznych
  • Praca nad aplikacją wykorzystywaną codziennie w całej Europie
  • Miłą atmosferę, parking, stół bilardowy, piłkarzyki, drużyny sportowe
Lokalizacja

Obszar

IT

Start

Języki

Umowa B2B

Wymagania technologiczne:
  • iOS lub Android średniozaawansowany
Benefity
  • komputer
  • pakiet medyczny
  • pakiet sport
  • szkolenia
  • pakiet relokacyjny
Connectis_ rozwija się bardzo dynamicznie w ciągu ostatnich lat, potwierdza to wiele nagród i wyróżnień przyznanych nam przez niezależnych ekspertów: