Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji mobilnych .NET MAUI

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    17 godz.
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki aplikacji mobilnych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja widoków biznesowych aplikacji mobilnych zgodnie z dostarczonymi projektami graficznymi, implementacja...
  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna   za 2 dni wygasa
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
Zobacz więcej ofert pracy

Programista Android

Tap2C S.A.
Szczecin
praca stacjonarna
2535 dni temu

Ogłoszenie numer: 1619126, z dnia 2017-05-16

Jesteśmy liderem na rynku polskim jeżeli chodzi o rozwiązania IT w dziedzinie AR
(wirtualnej rzeczywistości) i IR (rozpoznawania obrazu). Tap2C to mobilna aplikacja do
rozpoznawania obrazu, dzięki której w płaskim, dwuwymiarowym obrazie można zobaczyć
ruch i dźwięk. Do ożywienia swojego druku aplikację naszą wykorzystują największe polskie
magazyny; m.in.: Be Active, Playboy, Focus, Chip Wśród naszych klientów są: Play, Tesco,
Decathlon, Orange i wielu innych

Miejsce pracy: Szczecin

Wymagania

  • Dobrej znajomości Java
  • Znajomosci Android SDK
  • Umiejętność obsługi środowiska Android Studio
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym tworzenie i zrozumienie
  • dokumentacji technicznej
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Dużej chęci rozwoju, otwartości na nowe technologie i umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

  • Komfortowe warunki pracy w dobrze zlokalizowanym biurowcu w Szczecinie
  • Pracę przy nietuzinkowych i innowacyjnych rozwiązaniach dla naszych klientów
  • Możliwość rozwoju – udział w szkoleniach i konferencjach
  • Możliwość poznania nowoczesnych technologii
  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wsparcie doświadczonych kolegów z zespołu